Budowa saun fińskich i parowych

Budowa saun fińskich i parowych jest atrakcyjną propozycją dla każdego. Instalacja potrzebnych urządzeń jest możliwa w niemal wszystkich budynkach, nie zabiera zbyt dużo miejsca, może być wykonana stosunkowo szybko, a koszty nie są wysokie. Jednocześnie korzyści płynące z regularnego korzystania z sauny suchej lub parowej są znane od dawna i trudne do przecenienia. Sauny są bardzo popularne w całej Skandynawii, a ostatnio coraz śmielej zdobywają też polski rynek.Firma Saunybaseny.pl oferuje budowę saun fińskich i parowych zgodnie z życzeniami klienta przy wykorzystaniu najnowocześniejszych i sprawdzonych pieców i wytwornic pary. Oferujemy kompaktowe sauny fińskie wyłożone najlepszymi gatunkami drewna oraz nowoczesne i energooszczędne piece elektryczne z naturalnymi kamieniami. Dostępne są modele o różnej mocy, zarówno jednofazowe, które łatwo zamontować w domu jednorodzinnym, jak i z piecami trójfazowymi o większej mocy, przeznaczone do salonów Spa lub basenowych stref wellness.

Poza tradycyjnymi łaźniami parowymi oferujemy także budowę saun do aromaterapii z użyciem olejków eterycznych. Proponujemy również wykonanie grot i saun solnych, ułatwiających relaks i korzystnie wpływających na funkcjonowanie układu oddechowego. Zajmujemy się również tworzeniem pomieszczeń relaksacyjnych z ogrzewanymi leżankami i ławami.

Instalujemy również dodatkowe wyposażenie pomieszczeń saun – urządzenia do wytwarzania śniegu i lodu, prysznice z możliwością zmiany strumienia, ciśnienia i temperatury wody, tzw. prysznice wrażeń. Proponujemy również specjalne groty lodowe do schładzania po saunie. W naszej ofercie znajdują się również dystrybutory zapachu pozwalające na rozprowadzanie olejków eterycznych po całym obiekcie.

Instalacja jacuzzi

Saunybaseny.pl oferuje swoim klientom instalację jacuzzi, pozwalających na pełny relaks w kąpieli. Wanny z hydromasażem umożliwiają rozluźnienie napiętych mięśni, poprawę samopoczucia. Instalowane przez nas jacuzzi mogą być wyposażone w różną ilość dysz napowietrzających oraz dopasowane do pomieszczeń o różnej wielkości. Montujemy zarówno wanny z hydromasażem przeznaczone dla klientów indywidualnych, jak i systemy do zastosowań komercyjnych.Firma Saunybaseny.pl zajmuje się także instalacją jacuzzi w hotelach, salonach Spa i strefach wellness. Oferujemy modele z systemem przelewowym, również przeznaczone do instalacji na zewnątrz. Zapewniamy urządzenia do chlorowania i ozonowania wody, filtry oraz podświetlenia pomagające w tworzeniu nastroju.

Serwis basenów i saun

Saunybaseny.pl oferuje również serwis basenów i saun. Prowadzimy bieżące konserwacje i naprawy powłok hydroizolacyjnych, niecek oraz ceramiki. Zajmujemy się także systemami uzdatniania wody, wymieniamy filtry. Dokonujemy napraw systemów ogrzewania wody i pomp. Wśród wykonywanych przez nas czynności serwisowych basenów znajduje się też przygotowanie basenów odkrytych do zimy oraz czyszczenie i napełnianie przed sezonem. Prowadzimy przeglądy saun, sprawdzając poprawne działanie pieców i generatorów pary, stan okablowania, działania grzałek. Gwarantujemy wysoką jakość usług i krótkie terminy.


 .