Firma budująca baseny i sauny

Jesteśmy firmą budującą baseny i sauny. Wykonujemy kompleksowe usługi związane z przygotowaniem projektu, budową niecki basenowej, ułożeniem powłoki hydroizolacyjnej, okładzin ceramicznych oraz instalacją osprzętu do uzdatniania i podgrzewania wody. Nasza firma buduje baseny i sauny na zlecenie inwestorów prywatnych oraz firm. Realizujemy strefy Spa & Wellness w hotelach i ośrodkach wypoczynkowych. Zajmujemy się zarówno przydomowymi basenami otwartymi, jak i basenami krytymi.
Jako firma budująca baseny i sauny wykonujemy również prace związane z wykonaniem i montażem dodatkowej infrastruktury. Zajmujemy się instalacją atrakcji basenowych: wodospadów, kaskad, gejzerów, dysz napowietrzających oraz przeciwprądów. Prowadzimy też prace przy wyposażaniu stref Spa. Poza saunami parowymi, suchymi, solankowymi czy przeznaczonymi do aromaterapii realizujemy groty lodowe, lodospady czy prysznice z dodatkowymi atrakcjami. W naszej ofercie są też leżanki oraz ławki podgrzewane do pomieszczeń relaksacyjnych.

Mamy doświadczenie w wykonywaniu najbardziej skomplikowanych projektów i nie obawiamy się nowych wyzwań. Przy naszych realizacjach ściśle współpracujemy z producentami elementów i podzespołów do budowy saun i basenów. Jednym z nich jest generalny dystrybutor hiszpańskiej mozaiki basenowej marki REVIGLASS. Każde zlecenie wykonujemy starannie, używając wyłącznie materiałów i podzespołów dostarczanych przez najlepszych światowych producentów. Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych, firmy Spa & Wellness hotele oraz ośrodki wypoczynkowe.


 .